sagopa kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer

sagopa kajmerciler buraya.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KOLERA YA İFTiRA ATANLAR BURAYA BAKSIN

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KOLERA YA İFTiRA ATANLAR BURAYA BAKSIN Empty
MesajKonu: KOLERA YA İFTiRA ATANLAR BURAYA BAKSIN   KOLERA YA İFTiRA ATANLAR BURAYA BAKSIN Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 8:35 pm

Merhaba Hem bizler hem Kolera defalarca bu konuda açıklama yaptık fakat resmi web sitemiz olan www.melankolia.com.tr yi yeterince takip etmeyenler için sürekli aynı açıklamayı yapmak bizi de artık yordu siz de melankolia müzik'in açıklaması olarak bunu meraklısına söylerseniz seviniriz:

Sevemedim Vedaları 2 ilişkisi yıpranmış sevgilinin aşkındaki son durumu anlatan eğlenceli bir rap şarkısıdır.Şarkının sosyal,siyasal bir içeriğinin olmadığı aşikardır.Sevgilinin kötü huyları bir bir anlatılırken cimri oluşuna da değinilmiş ve yerde bulduğum parada bile senin cimri yüzünü görüyorum diyerek hayali bir teşbihte bulunulmuştur.

Fakat bir takım fesat insanlar parçayı aşk konusundan çıkarıp politik bir yere taşıyarak ******'e hakaret var diyerek Kolera'yı karalamayı tercih ediyor bunu söyleyen insanlar zaten Kolera sever değil Kolera'nın dinleyicileri zaten ilk dinleyişte bunun bir aşk şarkısı o sözünde bir teşbih olduğunu anladılar.
Bu 2006 yılında yapılmış bir parçadır takip ederseniz 2007 ikimizi anlatan birşey albümünde Kolera ''asil dedi kanın atam bu uğrunda ölmeye değer'' diyor neden kimse bundan bahsetmiyor?Çünkü şarkı sözünü alakasız ve çirkin boyutlara taşımak isteyenler zaten iyi sözlerle ilgilenmiyor,bunlar sadece kötü insanların karalama politikalarından ibarettir,siz de objektif olarak şarkıyı dinlerseniz parçanın tamamen bir aşk şarkısı,o sözün de tamamiyle masum bir teşbih olduğunu hissedersiniz.

Kolera bu konuya ilişkin açıklamayı sitemizde de de yaptı

''böyle yanlış anlaşılacağı aklımın ucundan bile geçmemişti,bir benzetmenin bu kadar kötü bir yere çekilmesi beni çok üzdü eğer böyle anlaşılacağını düşünseydim hiç yazmazdım,içinde fesat olmayan herkes bu şarkının bir aşk şarkısı olduğunu ve o sözün sevgilinin cimrilik huyunu anlatırken kullanılan masum bir teşbih olduğunu farkeder''
http://kajmer.yetkinforum.com

KOLERA YA İFTiRA ATANLAR BURAYA BAKSIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» --Sagopa Ve Kolera--